Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 3 - 2009/2010
Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 3
Rok szkolny 2009/2010
Nazwa konkursu
Imię i nazwisko ucznia, klasa
Uzyskany tytuł
Nauczyciel prowadzący
Konkurs przedmiotowy z historii
Kacper Gwardecki
– 3eLaureat
Zbigniew Grzesiak
Konkurs „Region – Polska – Świat” - rok szkolny 2008/2009
Kacper Gwardecki
– 3eLaureat
Zbigniew Grzesiak
Konkurs „Losy żołnierza i oręża polskiego…”- rok szkolny 2008/2009
Kacper Gwardecki
– 3eLaureat
Zbigniew Grzesiak
Konkurs przedmiotowy z chemii
Piotr Grzonkowski
– 3eLaureat
Katarzyna Witczak
Konkurs „Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym”
Katarzyna Jóźwiak
– 3eLaureat
Zbigniew Grzesiak
Kacper Szafran
– 3eLaureat
Agata Dylik
– 3eFinalista
Konkurs przedmiotowy z j. polskiego
Dominika Wilińska
– 3dFinalista
Marzanna Bober
Karol Birek – 2c
Finalista
Piotr Grzonkowski
– 3eFinalista
Lidia Gontarek
Konkurs przedmiotowy z matematyki
Karolina Wawrzyniak – 2c
Finalista
Edyta Połujańska
Adam Bieńkowski
– 2cFinalista
Edyta Połujańska
Konkurs przedmiotowy z fizyki
Piotr Grzonkowski
– 3eFinalista
Krystyna Suchoszek
Konkurs „Region – Polska – Świat”
Mateusz Sosnowski
– 3aFinalista
Zbigniew Grzesiak
Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514 od Cedyni do Orszy”
Sara Skonieczna
– 3eFinalista
Zbigniew Grzesiak
Klaudia Sowińska
– 2dFinalista
Konkurs matematyczny – „Liga Zadaniowa”
Karolina Wawrzyniak – 2c
Finalista
Edyta Połujańska
Adam Bieńkowski
– 2cFinalista
Jakub Typiński
– 2cFinalista
Konkurs matematyczny – „Liga Zadaniowa”
Paweł Ciuba – 1d
kl. I - II miejsce
Edyta Połujańska
Budzich Rafał
kl. I - II miejsce
Lebiedziński Filip -1d
kl. I - III miejsce,
Glapiński Jakub - 1d
kl. I - III miejsce,
Koper Kinga - 1d
wyróżnienie
Rudzińska Agata - 1d
wyróżnienie
Galczak Rafał - 1d
wyróżnienie
Zawada Julia- 1d
wyróżnienie
Świątek Alicja - 1d -
wyróżnienie
Birek Karol - 2c
wyróżnienie
Mejer Mateusz - 2c -
wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs "Kangur Matematyczny"
Ciuba Paweł - 1d
kl. I - wyróżnienie
Edyta Połujańska
Szarfemberg Paweł – 1d
kl. I - wyróżnienie
Adam Bieńkowski - 2c
kl. II- bardzo dobry
Jakub Typiński - 2c
kl. II -wyróżnienie
Agata Ziółkowska - 3e
kl. III - wyróżnienie
Małgorzata Stasiak
Konkurs J. niemieckiego - Olimpus
Dawid Hofman – 3d
laureat
Hanna Suska
Konkurs J. angielskiego - Olimpus
Emilia Czyżnielewska – 3e
laureat
Małgorzata Walkusz
Konkurs chemiczny - Pingwin/Edi
Piotr Grzonkowski – 3e
laureat
Katarzyna Witczak
Konkurs matematyczny Oxford
Adam Bieńkowski – 2c
laureat
Edyta Połujańska
Karol Birek – 2c
laureat
Agata Ziółkowska – 3e
laureat
Małgorzata Stasiak
Konkurs z matamatyki Panda/ Edi
Adam Bieńkowski – 2c
laureat
Edyta Połujańska
Karolina Wawrzyniak – 2c
wyróżnienie
Paweł Ciuba – 1d
wyróżnienie
Rudzińska Agata – 1d
wyróżnienie
Konkursu na plakat "Stop AIDS" /PCK
Karolina Białkowska 3e,
I miejsce
Katarzyna Witczak
Magdalena Obielecka - 3b
wyróżnienie
Konkurs "Wasz prezydent, nasz premier" / CDiE
Olga Gwardecka - 2d,
I miejsce
Zbigniew Grzesiak
Natalia Janiak - 3c
wyróżnienie
Konkurs krajoznawczy "Moja Ojcowizna"/PTTK
Justyna Sieczkowska -1b
I miejsce
Katarzyna Chlebosz
Albert Zelba - 3c
wyróżnienie
Konkurs Informatyczny "Dzień Bezpiecznego Internetu - Pomyśl zanim wyślesz"/ CDiE
Patrycja Latowska - 2c
I miejsce
Anna Kotwicka
Ogólnopolski Konkurs historyczno – literacki „Od Jałty do Gdańska”/NSZZ „Solidarność”
KaTarzyna Och – 2a
I miejsce (etap wojewódzki)
Zbigniew Grzesiak
Konkurs Krajoznawczy "Poznajemy Ojcowiznę" - etap wojewódzki /PTTK
Justyna Sieczkowska - 1b
II miejsce
Katarzyna Chlebosz
Turniej Turystyczno - Krajoznawczy - eliminacje oddziałowe / PTTK
III miejsce drużynowo
Katarzyna Chlebosz
Konkurs Literacki – VI Narodowy Dzień Życia /KP CEN
Ada Piernikowska – 2d
wyróżnienie
Anna Gorajek
Konkurs Poetycki im. Leona Stankiewicza/K - P Związek Literatów Polskich
Olga Tumińska - 1e
Martyna Kosmalska – 1e
wyróżnienie
Anna Gwardecka
Konkurs chemiczny – Panda/EDI
Adrian Olejnik – 1e
wyróżnienie
Katarzyna Witczak
Rafał Galczak – 1e
wyróżnienie
Piotr Grzonkowski – 3e
wyróżnienie
Konkurs fizyczny Pingwin/Edi -
Piotr Grzonkowski – 3e
wyróżnienie
Krystyna Suchoszek
Maciej Urbański – 3e
wyróżnienie
Konkurs z fizyki Panda / EDI
Piotr Grzonkowski – 3e
wyróżnienie
Krystyna Suchoszek
Konkurs na recenzję Wybranej książki /M. Biblioteka Publiczna
Rafał Galczak – 1d
nagroda
Anna Gorajek
VII Ogólnopolski Konkurs Informatyczny „MIKROPROCESOR”
Artur Kudeł – 2d
finalista
Anna Kotwicka
Wojewódzki Konkurs Ekologiczny
Wiktor Peszyński – 3b
finalista
Zofia Kowalska
Adrian Olejnik – 1e
finalista
Międzygimnazjalny konkurs Wiedzy o Poezji/G4
Anna Iwaniszczuk - 3e, Katarzyna Jóźwiak - 3e i Karol Birek - 2c
I miejsce drużynowo
Lidia Gontarek Marzanna Bober
Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego/ CNJO Oxford School
Piotr Grzonkowski - 3e
I miejsce
Małgorzata Walkusz
Konkurs Chemiczny/II LO
Piotr Grzonkowski – 3e
I miejsce
Katarzyna Witczak
Międzygimnazjalny Konkurs Języka Niemieckiego - "Lexik"/IILO
Dawid Hofman - 3d
I miejsce
Hanna Suska
I Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego "Kierunek Oxford" / G2
Piotr Grzonkowski - 3e,
I miejsce
Małgorzata Walkusz
Nina Szaparkiewicz - 3e
III miejsce
Aleksandra Śliwińska
nagroda - 'Najlepsza Drużyna"
Międzygimnazjalny Konkurs o Ruchu Drogowym /ZST
Patrycja Latowska - 2c
I miejsce (pr. ind.)
Anna Kotwicka
Zuzanna Skalska – 3e i Dagmara Pierowska - 3e
wyróżnienie (pr. zespoł.)
IX Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny/G w Osięcinach
Katarzyna Jóźwiak - 3e
II miejsce
Lidia Gontarek
Anna Iwaniszczuk - 3e
wyróżnienie
III Międzygimnazjalny Konkurs literacki poświęcony Życiu i nauczaniu Jana Pawła II /G14
Karolina Węclewska – 3c
II miejsce
Anna Gorajek
Konkurs „Bliżej książki …”
Anna Nowicka – 1e
III miejsce
Anna Gwardecka
Mateusz Sosnowski – 3a
Międzygimnazjalny Konkurs - Orograficzna corrida, czyli walka z „bykami”/G2
Olga Tumińska – 1e
I wicemistrz
Anna Gwardecka
Karol Birek – 2c
III miejsce
Marzanna Bober
Katarzyna Jóźwiak – 3e
III miejsce drużynowo
Lidia Gontarek
Konkurs recytatorski
Anna Nowicka – 1e
III miejsce
Anna Gwardecka
Konkurs matematyczny "Licz Zgaduj Kombinuj"/LZK
Agata Ziółkowska - 3e
III miejsce (kl. III)
Małgorzata Stasiak
Filip Lebiedziński - 1d
III miejsce (kl. I i II)
Edyta Połujańska
Podsumowanie konkursu wiedzy o U.E/ZS11
Aleksandra Michalska - 1d
III miejsce
Zbigniew Grzesiak
Marta Bronowska - 1d
wyróżnienie
Konkurs „Wolność jest w nas – ks. Jerzy Popiełuszko obrońcą prawdy i wolności”
Daria Wocalewska – 3a, Kordian Michalski – 1b
wyróżnienie
Zbigniew Grzesiak
Barbara Miller
Konkurs Regionalny "Ziemia Kujawska – Małą Ojczyzną"/LZK
Albert Zelba - 3c
wyróżnienie
Katarzyna Chlebosz
Konkurs Informatyczny "Znaczenie lasu dla człowieka"/ZSE
Albert Zelba - 3c
wyróżnienie
Anna Kotwicka
Konkurs "Dzieje służb mundurowych w demokratycznej Polsce"/G4
Daria Wocalewska
wyróżnienie
Zbigniew Grzesiak
XIV Wojewódzki Konkurs Piosenki "Ja po prostu mam talent"- Bydgoszcz 2010
Adrianna Wieczorek, Katarzyna Szczepańska – 2c, Cezary Adamski – 2b, Erwin Kornacki – 3e
GRAND PRIX - zesp.
Marzena Obielecka
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpieczna energia”/ Energa
Julia Hetflajsz – 2d
nagroda główna
Danuta Bałuta
Konkurs piosenki M. Rodowicz / II LO
Katarzyna Szczepańska 2c
I miejsce
Marzena Obielecka
IX Festiwal Piosenki Angielskiej
Bronowska Marta - 1d
I miejsce
Marzena Obielecka
Czarek Adamski - 2b
II miejsce
Aleksandra Michalska – 1d
II miejsce – kat zespół
XII Wojewódzki Festiwal Młodych Talentów „Zostań Gwiazdą”/ Aleksandrów Kuj.
Adrianna Wieczorek -
I miejsce
Marzena Obielecka
Adrianna Wieczorek
Katarzyna Szczepańska
Cezary Adamski – 2b
Erwin Kornacki – 3e
I miejsce - zespół
Cezary Adamski – 2b
III miejsce
Marta Bronowska – 1d
wyróżnienie
VII Ogólnopolskie spotkania z muzyka filmową i musicalową „Szlagier 2010”
Katarzyna Szczepańska – 2c
I miejsce
Marzena Obielecka
XXV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Mikrofon dla najmłodszych”
Katarzyna Szczepańska – 2c
III miejsce
Marzena Obielecka
Miejski Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie
Olga Tumińska
Agata Dankowska – 3e
III miejsce
Marzena Obielecka
XXV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej – Izbica 2009
Katarzyna Szczepańska – 2c
III miejsce
Marzena Obielecka
XIX Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Gdybym był malarzem”
Angelika Ziemkiewicz – 3b
wyróżnienie
Danuta Bałuta
Regionalny Konkurs „Kujawy w czasach Kazimierza Wielkiego”
Agata Ziółkowska – 3e
nagroda
Danuta Bałuta
Anna Kolanowska – 1e
wyróżnienie
Julia Zawada – 1d
wyróżnienie
Karolina Białkowska – 3e
wyróżnienie
Martyna Kosmalska – 1e
wyróżnienie
II Rejonowy Konkurs Plastyczny „Piękno polskiego krajobrazu inspirowane muzyką Chopina”
Magdalena Obielecka – 3b
nagroda
Danuta Bałuta
Nella Waszak – 3e
wyróżnienie
Karolina Białkowska – 3e
wyróżnienie
XXIX Plener Malarski
Marta Sanowi – 3b
wyróżnienie
Danuta Bałuta
Mistrzostwa Powiatu Grodzkiego Włocławek „Gimnazjada” w pływaniu
Sztafeta 4 x 50m
I miejsce
Emilia Bącal
Barbara Urban – 1e
I miejsce – 100m stylem klasycznym
Oliwia Zasadzińska – 3e
I miejsce – 100m stylem grzbietowym
Oliwia Zasadzińska – 3e
I miejsce – 100m stylem zmiennym
Barbara Urban – 1e
III miejsce – 50m stylem dowolnym
Maciej Urbański – 3e
III miejsce – 50m stylem dowolnym
Agata Dylik – 3e
III miejsce – 100m stylem klasycznym
Anna Kolanowska – 1e
III miejsce – 100m stylem grzbietowym
Anna Kolanowska – 1e
III miejsce – 100m stylem zmiennym
Mistrzostwa Powiatu Grodzkiego Włocławek „Gimnazjada” w piłce ręcznej
Reprezentacja - dziewczęta
I miejsce
Michał Mrówczyński
Półfinały Mistrzostw Rejonu Włocławek Gimnazjada w piłce ręcznej
Reprezentacja - dziewczęta
III miejsc
Michał Mrówczyński
Mistrzostwa Powiatu Grodzkiego Włocławek „Gimnazjada” w koszykówce
Reprezentacja - dziewczęta
I miejsce
Michał Mrówczyński
Półfinały Mistrzostw Rejonu Włocławek Gimnazjada w koszykówce
Reprezentacja - dziewczęta
I miejsce
Michał Mrówczyński
Finały Mistrzostw Rejonu Włocławek Gimnazjada w koszykówce
Reprezentacja - dziewczęta
II miejsce
Michał Mrówczyński
Mistrzostwa Powiatu Grodzkiego Włocławek „Gimnazjada” w unihokeju
Reprezentacja - chłopcy
II miejsce
Dariusz Kiełkowski
Mistrzostwa Powiatu Grodzkiego Włocławek „Gimnazjada” w piłce siatkowej
Reprezentacja - dziewczęta
II miejsce
Emilia Bącal
Mistrzostwa Powiatu Grodzkiego Włocławek „Gimnazjada” w Lidze Lekkoatletycznej
Reprezentacja - dziewczęta
III miejsce
Emilia Bącal
Aleksandra Lasek
I miejsce – skok wzwyż
Paulina Duda
I miejsce – rzut oszczepem
Agata Stępczyńska
III miejsce – rzut oszczepem
Mistrzostwa Powiatu Grodzkiego Włocławek „Gimnazjada” w halowej piłce nożnej
Reprezentacja - dziewczęta
III miejsce
Agata Bandoch
Mistrzostwa Powiatu Grodzkiego Włocławek „Gimnazjada” w piłce ręcznej
Reprezentacja - chłopcy
III miejsce
Dariusz Kiełkowski
Międzynarodowa Olimpiada Osób Niepełnosprawnych
Patryk Dworakowski
III miejsce
Waldemar Młynarczyk
Mityng o Uśmiech Dziecka – Polska Biega
Krystian Klepacz
I miejsce – bieg na 1000m
Waldemar Młynarczyk
Kacper Gwardecki
II miejsce – bieg na 1000m
Marta Kłobukowska
II miejsce – bieg na 600m
Krzysztof Klockowski
III miejsce – bieg na 300m
Zawody Pływackie w ZSE w ramach „drzwi otwartych”
Oliwia Zasadzińska
I miejsce – styl dowolny
Emilia Bącal
Barbara Urban
I miejsce – styl klasyczny
Oliwia Zasadzińska
II miejsce – styl klasyczny
Integracyjny Mityng Lekkoatletyczny / ZS5
drużynowo
I miejsce
Waldemar Młynarczyk
Łukasz Stankiewicz
I miejsce – bieg na 60m
Karolina Wawrzyniak
I miejsce – bieg na 60m
Filip Urbański
II miejsce – bieg na 60m
Kacper Gwardecki
III miejsce – bieg na 60m
Ewa Witkowska
III miejsce – bieg na 60m
Emilia Radzka
II miejsce – bieg na 300m
Krzysztof Klockowski
III miejsce – bieg na 300m
Kacper Gwardecki
I miejsce – bieg na 1000m
Filip Urbański
I miejsce – pchnięcie kulą
Paulina Duda
I miejsce – pchnięcie kulą
Dawid Kroczek
III miejsce – pchnięcie kulą
Marta Kłobukowska
I miejsce – bieg na 600m
Alicja Seklecka
II miejsce – bieg na 600m
Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2
Reprezentacja - dziewczęta
II miejsce
Emilia Bącal
Halowy Mikołajkowy Mityng Lekkoatletyczny
Drużyna (2 dzw i 2 chł)
II miejsce - bieg sztafetowy
Waldemar Młynarczyk
Emilia Radzka – 3d
II miejsce- bieg na 30m
Indywidualne Biegi Przełajowe
Reprezentacja - chłopcy
III miejsce
Waldemar Młynarczyk
Międzygimnazjalny konkurs polonistyczny „Potyczki Językowe”
Katarzyna Jóźwiak – 3e
Anna Iwaniszczuk – 3e
Agata Ziółkowska – 3e
I miejsce
(drużynowo)
Lidia Gontarek
Międzygimnazjalny konkurs matematyczny „Zastosuj w praktyce”
Paweł Ciuba – 1d
Adam Bieńkowski – 2c
Jakub Typiński – 2c
II miejsce
(drużynowo)
Edyta Połujańska
Projekt eTwinning „ National Parks=International Treasure”
Projekt otrzymał: I miejsce w konkursie Prix Hippocrene de l’ Education a l’ Europa we Francji i wygrał I nagrodę 10 tys. Euro. (nagrodę otrzymała szkoła z Francji, ze względu na lokalny charakter konkursu)
Małgorzata Walkusz