• OBIADY - PAŹDZIERNIK

• Dzieci – 132,- (22 dni)

dzieci, które jadły obiady we wrześniu 126,-

Wpłaty w dniach  26. IX. 2024 r.– 03. X. 2024r.

Stawka żywieniowa dla dziecka wynosi 6 zł.

Bardzo prosimy o przestrzeganie terminu płatności

i noszenie przez dzieci kart obiadowych!!!

• "PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA"

•  Uczniowie klasy 4c włączyli się do III edycji Ogólnopolskiej Kampanii "PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA", która ma na celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach. To była także doskonała okazja do relaksu i wyciszenia.

@straznicylasow #straznicylasow

Kampania organizowana przez Strażników Lasów, inicjatywę Fabryki Aktywności Młodych.

• Światowy Dzień Pierwszej Pomocy

• W ramach obchodów Światowego Dnia Pierwszej Pomocy, który przypadł 14 września,  uczniowie klas młodszych mieli okazję wziąć udział w zajęciach dotyczących tego zagadnienia. W ramach zajęć uczniowie pod opieką pana Darka mieli możliwość poznania podstawowych czynności ratujących życie, takich jak wzywanie służb ratunkowych, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz ułożenie poszkodowanego w pozycji bezpiecznej. Wszystkie te umiejętności są niezwykle ważne, zwłaszcza w codziennych sytuacjach, gdy pierwsze minuty mogą zadecydować o życiu i zdrowiu drugiego człowieka.

• .

• Zapraszam do udziału w XXII edycji ekologicznej inicjatywy "Drzewko za butelkę", zorganizowanej przez Anwil S.A. Podobnie jak w latach ubiegłych, w trosce o środowisko naturalne, również w tym roku będziemy wspólnie zbierać zużyte butelki PET, które należy dostarczyć w październiku na teren szkoły.

• "Narodowe Czytanie"

• 6 września 2024 r.uczniowie klas ósmych wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Narodowe Czytanie". W tym roku czytane były fragmenty utworu Juliusza Słowackiego "Kordian". Młodzież spotkała się w Bibliotece nr 9 przy ul. Sielskiej i tam zapoznała z romantycznym dziełem.