• Międzyszkolny Mikołajkowy 🎅 🎄 🎅 Konkurs Wiedzy dla klas 8

• I międzyszkolny Mikołajkowy 🎅 🎄 🎅 Konkurs Wiedzy dla klas 8 za nami. Po emocjonującej dogrywce zajmujemy dumne 4 miejsce. Zabawa była przednia, dziękujemy ZS 8 we Włocławku za świąteczną atmosferę🎄🎄🎄, pyszne drożdżówki i upominki 🎁🎁🎁.A oto nasi dzielni reprezentanci:Chabasiński Marcel - 8aPałucki Oliwer - 8cKwapińska Julia - 8d.

Opiekunowie: p. Karolina Ziółkowska Bagdzińska i p. Magdalena Kulesza.Dziękujemy również za wsparcie Wiktorii Orlikowskiej.

• Konkurs Literacko - Plastyczny - rozstrzygnięty

• Z przyjemnością informujemy, że biblioteczny Konkurs Literacko - Plastyczny został rozstrzygnięty. Jego wyniki to:

I MIEJSCE - Klara Krysińska, kl.3a

II MIEJSCE - Amelia Kuś,kl. 3b

III MIEJSCE - Lilianna Nowowiejska, kl.3c

NAGRODA PUBLICZNOŚCI - Nikodem Gawryszewski, kl. 3c

Alicja Zajda, kl.1a

Kalina Wierzbicka, kl.1b

Lena Jóźwiak, kl.1b

Gratulujemy!!!

• Drzewko za butelkę

• 2 grudnia 2022 w CK Browar B we Włocławku odbył się XX finał ekologicznej akcji „Drzewko za butelkę” organizowanej przez firmę ANWIL. Podczas finału uczestnicy obejrzeli przedstawienie teatralne o tematyce ekologicznej oraz wzięli udział w warsztatach ekologicznych.

W tegorocznej akcji Drzewko za butelkę zebrano łącznie około 380 000 butelek. Uczniowie naszej szkoły zebrali 59662 butelek i zajęli I miejsce w kategorii szkoły podstawowe. Nagrodę odebrała pani Katarzyna Górawska szkolny koordynator akcji wraz z uczniami kl. 4B którzy zajęli I miejsce w kategorii najlepiej zbierająca grupa. Uczniowie tej klasy zebrali 12888 butelek. Naszą rekordzistką w zbiórce indywidualnej była Julia Wojciechowska z klasy 3A, która zebrała 7000 butelek i również zajęła I miejsce. Placówka nagrodę zobowiązana jest przeznaczyć środki finansowe na edukację ekologiczną dla uczniów.

Zgodnie z ideą programu, wszystkie grupy uczestniczące w zbiórce w zamian za zebrane butelki, otrzymają drzewka – w tym roku będą to choinki w doniczkach. Gratuluję zwycięzcom, a wszystkim Uczestnikom i Rodzicom serdecznie dziękuję za udział zaangażowanie.

• Projekt w języku niemieckim "Żyć zdrowo"

• Uczniowie klas 8 zakończyli projekt w języku niemieckim na temat "Żyć zdrowo". Współpracując w grupach zebrali informacje i pomysły, a sposoby zdrowego stylu życia przedstawili w swoich pracach. Ponadto na lekcjach języka niemieckiego uczniowie zaprezentowali efekty swoich prac i opowiedzieli w języku niemieckim, co robią dla swojego zdrowia. Wystawę plakatów można obejrzeć w holu w segmencie C. Serdecznie zapraszamy!

• "Kwiat paproci"

• 23 listopada 2022 r. w bibliotece szkolnej miał miejsce konkurs czytelniczo-plastyczny dla uczniów klas 1-3. Dzieci po wysłuchaniu baśni "Kwiat paproci" wykonały do niej ilustracje. Wyniki konkursu podamy 6 grudnia. Przewidziana jest także nagroda publiczności - odwiedzający bibliotekę mogą głosować na najładniejszą pracę do 2 grudnia. Zapraszamy tych, którzy jeszcze nie oddali swojego głosu do czytelni szkolnej.